Ankara Kılavuz Yazılım Güvenlik Bilişim Network CCTV Kamra Ip Kamera Sistemleri

FİBER KABLOLAMA VE SONLANDIRMA

Fiber Optik kablo tesisatı yapımı montajı ve sonlandırma hizmetleri vermekte olan firmamız uzman teknik servis ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir…

FİBER KABLOLAMA VE SONLANDIRMA

GÜVENLİK KAMERA KURULUMU Hizmetleri

Kamera Güvenlik Sistemleri Profesyonel bir ekip ve Profesyonel işçilik gerektirir.

GUVENLIK KAMERA KURULUMU

Neden Web Tasarımı Yaptırmalıyım ?

Çünkü web tasarım firmanızın imajını yansıtan önemli bir yapı taşıdır.Firmanızın binası, ofisinizin masası olmayacağı gibi web sitenizinde olmaması sizi her zaman rakiplerinizden bir adım geride bırakır.

WEB TASARIM DOMAİN , HOSTİNG

Kurumsal BAkım Anlaşması

Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmekir

TEKNIK SERVIS, BAKIM, ONARIM

MİKRO SATIŞ , KURULUM VE DESTEK HİZMETLERİ

11. Yıllık Tecrübemizle Mikro kurulumu ve destek, Mikro databese (veritabanı) kurtarma, Mikro yardım ve eğitim, Mikro aylık - yıllık teknik anlaşmalar, Mikro program ve veri kurtarma gibi konularda hizmet vermekteyiz

MİKRO PAKET PROGRAM DESTEĞİ

Hizmetlerimiz

HAKKIMIZDA

Kılavuz Yazılım Güvenlik Bilişim Ltd.Şti.

Şirketimiz Alınteri Bulvarı Ostim İş Merkezi 27/F Ostim/ANKARA adresinde 7.1.2002 tarihinde Bilgisayar Donanım, Network Kurulum, Özel Yazılım, Paket Program, Web Tasarım ve Proje Danışmanlık Hizmetleri Konularında geçmişteki tecrübe birikimleri ile Satış, Servis ve Eğitim Hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

 

 

Ülkemizde ki Bilgisayar Teknolojisinin kullanımı, amacının çok altında olmasından dolayı firmalar kurumsallaşma ve profesyonelleşme çalışmalarında çok ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Bu nedenlerden dolayı müşterilerimize profesyonel danışmanlık yapmak, Bilgisayarlı Otomasyonlar konusunda hizmet sağlamak ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı prensip edinmiş, konusunda uzman ve sektördeki önde gelen firmalarda 10 yılı aşkın bir süredir başarıyla görev almış, personel kadrosu ile profesyonel hizmetler vermektedir.

 

 

 MİSYONUMUZ

Bilişim hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm kişi ve kurumların, hedeflerine en etkin ve verimli şekilde ulaşmalarını sağlayacak uygun çözüm, ürün ve hizmetleri kalite standartlarına, uygun teknoloji ve maliyetler ile anahtar teslim sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşterilerine bilgi çağının kapılarını açan ve iş süreçlerini esnek ve işlevsel yöntemlerle kısaltarak maliyeti en aza indiren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının her zaman tercih ettiği, sektörün lider kuruluşu olmaktır.

 

 ÇÖZÜMLER İÇİN AMACIMIZ

Markadan bağımsız, anahtar teslimi bilişim çözümleri sunan Kılavuz Bilgisayar, müşterilerine uygulamada verimli, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

 ...

Web Tasarım Hizmetleri

Çağdaş bir web sitenin özünde veri ve bilgi sunumu yatmaktadır. Önemli nokta sitenin ziyaretçilerine anlaşılabilir, net bir iletişimi ve tecrübeleri etkileyici ve ikna edici bir tasarımla sunmaktır..

Network Hizmetleri

Bilişim sektöründeki son gelişmeler, Network Altyapı uygulamalarında da yenilikler meydana getirmiştir. Bunların bir akış şeması ve plan doğrultusunda yapılan uygulamalarına genel olarak Yapısal Kablolama olarak adlandırılmaktadır. Yapısal Kablolama Hizmetleri konusunda uzman eğitimli teknik kadro ile hizmet vermekteyiz.

Plaka Tanıma Sistemleri

Data, Telefon, Güvenlik, Şebeke ve UPS Elektriği kablolarının, bilgisayar, telefon ve güvenlik sistemlerinin kullanımı için en uygun ve entegre bir şekilde döşenerek kullanıma açılmasıdır. Kablolar, Data Prizi, Patch Panel, Kabinet gibi pasif ekipmanlar ile oluşturulan altyapı; sağlıklı bir network, telefon, haberleşme ve güvenlik sisteminin temel unsurunu oluşturmaktadır..

Kılavuz Bilişim Yazılım Güvenlik Ltd.Şti.
Alınteri Bulvarı B Blok 27/F Ostim - ANKARA Tel : +90.312.385 03 16 (Pbx) - Fax : 0.312.385 03 76