Ankara Güvenlik Kamera Kurulumu

FİBER KABLOLAMA VE SONLANDIRMA

Fiber Optik kablo tesisatı yapımı montajı ve sonlandırma hizmetleri vermekte olan firmamız uzman teknik servis ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir…

FİBER KABLOLAMA VE SONLANDIRMA

GÜVENLİK KAMERA KURULUMU Hizmetleri

Kamera Güvenlik Sistemleri Profesyonel bir ekip ve Profesyonel işçilik gerektirir.

GUVENLIK KAMERA KURULUMU

Neden Web Tasarımı Yaptırmalıyım ?

Çünkü web tasarım firmanızın imajını yansıtan önemli bir yapı taşıdır.Firmanızın binası, ofisinizin masası olmayacağı gibi web sitenizinde olmaması sizi her zaman rakiplerinizden bir adım geride bırakır.

WEB TASARIM DOMAİN , HOSTİNG

Kurumsal BAkım Anlaşması

Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmekir

TEKNIK SERVIS, BAKIM, ONARIM

MİKRO SATIŞ , KURULUM VE DESTEK HİZMETLERİ

11. Yıllık Tecrübemizle Mikro kurulumu ve destek, Mikro databese (veritabanı) kurtarma, Mikro yardım ve eğitim, Mikro aylık - yıllık teknik anlaşmalar, Mikro program ve veri kurtarma gibi konularda hizmet vermekteyiz

MİKRO PAKET PROGRAM DESTEĞİ

Hizmetlerimiz

Güvenlik Kamera Kurulumu

GÜVENLİK KAMERA KURULUMU

 

hspace=0 hspace=0 hspace=0

 

CCTV Güvenlik Kamerası

-Dijital cctv güvenlik kameraları
-IP güvenlik kameraları
-Gece görüşlü cctv güvenlik kameraları
-Dome cctv güvenlik kameraları
-Mobese güvenlik kameraları
-Speed dome tipi cctv güvenlik kameraları
-Zoom yapabilen cctv güvenlik kameraları
-Plaka tanıyabilen cctv güvenlik kameraları
-Dijital Kayıt sistemleri

 

 
Renkli Kameralar Infrared Kameralar Dome Kameralar
Siyah Beyaz Kameralar Özel Amaçlı Kameralar IP Kameralar
PTZ Kameralar 


DVR ve KARTLAR
 
STANDALONE DVR PC KAYIT KARTLARI


 


 

 


Lensler
ACT Lensler TAMRON Lensler


 


 

 

 

AKSESUARLAR
Muhafazalar Kamera Ayakları Pan/Tilt Tarayıcılar
Pan/Tilt Kontrol Cihazları

 

      KAMERA GÜVENLİK ANKARA - GÜVENLİK SİSTEMLERİ ANKARA

Güvenlik Sistemleri Güvenlik Kamerası Kurulumu-Güvenlik Kameraları

Basit bir CCTV Sistemi Kurulması İçin Gerekli Komponentler

• Güvenlik Kamerası 
• Güvenlik Kamerası Lensi
• Güvenlik Kamerası Adaptörü
• Kamera BNC jack'ı
• Kamera Power Jak'ı
• Dijital Kayıt Cihazı

• Alınan Ölçüler doğrultusunda Kablo

CCTV Sistemi Kurmadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar;

--Görüntüsü aktarılacak olan alanın İç ortam veya dış ortam olduğuna dikkat edilmeli ve hangi ortamda kullanılacak ise o ortam şartlarına uygun yapıda ki kameradan satın alınmalıdır.
--Görüntüsü aktarılacak olan alanda gece(Işıksız Ortam) görüntü kayıdı veya izleme yapılıp yapılmadığına dikkat edilmeli görüntüsü aktarılacak olan alanda sadece gece görüntü kaydı yapılıp izleme yapılacak ise "GECE GÖRÜŞLÜ" kamera alınmalıdır.Gece Görüşlü kameralarda IR ledleri mevcuttur.
--Görüntüsü aktarılacak olan alanda üst düzey görüntü kalitesi ve alanın net görüntülenmesi isteniyor ise kameranın özelliği olan sensör değerinin küçük olmasına dikkat edilmelidir.(1/3")
--Görüntüsü aktarılacak olan alanda hangi yapıda kamera kullanılması gerektiğine dikkat edilmeli ve uyugun olan Dome Kamera,Speeddome Kamera,İp kamera veya CCD kamera satın alınmalıdır.

Güvenlik Kamerası Seçimi Yapmadan Önce Bilinmesi Gereken Husular:

--Görüntüsü aktarılacak olan alanda geniş açının veya uzunluğun önpalnda olmasına dikkat edilmeli ve Geniş açı talep ediliyor ise lensdeki mm değerinin küçük olması gereklidir (4mm) veya uzunluk talep ediliyor ise mm değerinin büyük olması gereklidir (12mm).
-İhtiyaç duyulan lensin Autoiris veya Standart özellikte olmasına dikkat edilmelidir.
Görüntü Kayıt Kartı veya Dijital Kayıt Cihazı Seçimi Yapmadan Önce Bilinmesi Gereken Husular: 
--Görüntü kaydının ve görüntü aktarımının greçek zamanlı olması talep ediliyor ise seçim yapılması gereken ürünün FRM değerinin yüksek olmalıdır.FRM değeri/Kamera adeti Yaptığınızda kamera başına 25FRM düştüğü taktirde alacağınız kart veya cihaz gerçek zamanlıdır.
--Kayıt edilen görüntüyü veya monitöre aktarılan görüntünün uzaktan erişim ile izlenilmesi talep ediliyor ise uzaktan erişim özelliğine sahip olan Kart veya Dijital kayıt cihazı alınmalıdır.

Web Tasarım Hizmetleri

Çağdaş bir web sitenin özünde veri ve bilgi sunumu yatmaktadır. Önemli nokta sitenin ziyaretçilerine anlaşılabilir, net bir iletişimi ve tecrübeleri etkileyici ve ikna edici bir tasarımla sunmaktır..

Network Hizmetleri

Bilişim sektöründeki son gelişmeler, Network Altyapı uygulamalarında da yenilikler meydana getirmiştir. Bunların bir akış şeması ve plan doğrultusunda yapılan uygulamalarına genel olarak Yapısal Kablolama olarak adlandırılmaktadır. Yapısal Kablolama Hizmetleri konusunda uzman eğitimli teknik kadro ile hizmet vermekteyiz.

Plaka Tanıma Sistemleri

Data, Telefon, Güvenlik, Şebeke ve UPS Elektriği kablolarının, bilgisayar, telefon ve güvenlik sistemlerinin kullanımı için en uygun ve entegre bir şekilde döşenerek kullanıma açılmasıdır. Kablolar, Data Prizi, Patch Panel, Kabinet gibi pasif ekipmanlar ile oluşturulan altyapı; sağlıklı bir network, telefon, haberleşme ve güvenlik sisteminin temel unsurunu oluşturmaktadır..

Kılavuz Bilişim Yazılım Güvenlik Ltd.Şti.
Alınteri Bulvarı B Blok 27/F Ostim - ANKARA Tel : +90.312.385 03 16 (Pbx) - Fax : 0.312.385 03 76